Zaznacz stronę

Randkowanie online jest całkiem dobrym pomysłem. Coraz więcej osób z całego świata przekonało się do portali randkowych, które są szansą na zakończenie samotności. Szansą, z której można dobrze skorzystać. A oto kilka danych, które znakomicie potwierdzą tę tezę:

  1. Dwie z każdych pięciu samotnych osób w wieku 24-50 obecnie korzystają lub korzystały w przeszłości ze stron internetowych. Samotnych osób jest coraz więcej. Podobno w Polsce mieszka aż siedem milionów osób samotnych. To ogromna grupa osób, która jest znakomitym rynkiem docelowym dla portali randkowych, ale także dla sklepów, biur podróży, barów, itp.
  2. Tylko pięć procent osób, które dołączyły do stron internetowych nawiązują relację z osobą, która była pierwszą poznaną osobą na portalu.
  3. Tylko dziesięć procent osób, które dołączyły do portalu dostaje wiadomości od innych osób. Brak zdjęć, banalny profil prowadzą do porażki. Dlatego tak ważny jest dowcipny profil. Niemniej ważne jest przykuwające uwagę zdjęcie.
  4. Popularne strony randkowe takie jak np anonse DateZone są popularne… ponieważ są skuteczne. Dobre strony randkowe są płatne, korzystanie z nich kosztuje sporo, bo ich utrzymanie jest kosztowne.
  5. Globalne strony oferują wiele możliwości. Jednak niektóre z nich są przereklamowane. Warto zatem rozważnie wybrać dobrą stronę.
  6.  Kobiet na stronach internetowych jest mniej – na portalach proporcje kształtują się następująco: 60 procent to panowie, a 40 procent stanowią panie. Panowie: przygotujcie dobry profil i opublikujcie dobre zdjęcie. To najlepsze dla Was rozwiązanie. Dzięki niemu macie szansę przyciągnąć uwagę interesujących pań. Sukces randkowania jest ważny, bo przecież tego poszukuje większość osób pojawiających się w internecie. Do randkowania można także zachęcić znane nam samotne osoby – każdy zasługuje przecież na miłość.